Zühtüpaşa Mah. Şefikbey Sokak No:7A
Kadıköy, İstanbul

Tel: 0216-572-7272

poligonatmaca@gmail.com 

POLİGON ATMACA
iletişim

KADIKOY

HİZMETLER

2

TEMEL VE İLERİ

NİŞANCILIK EĞİTİMİ

3

ÖZEL EĞİTİMLER

4

EĞİTİM KURUMLARINA

POLİGON HİZMETİ

5

ATIŞ SEVERLERE

POLİGON HİZMETİ

1

6

AÇILIŞ SAATİ: 11:00

KAPANIŞ SAATİ: 20:00

Daha Fazla Göster

POLİGON ATMACA

  • Poligon Atmaca’nın içerisinde iki ayrı atış poligonu bulunmaktadır. Birinci poligonumuzda tavandan çağırmalı hedef sistemi mevcut olup, ikinci poligonumuzda ise reaksiyon çalışmalarına yönelik aksiyon hedef sistemi, sabit hedef sistemi ve interaktif hedef sistemi mevcuttur. Her iki poligonumuza da gerektiğinde ihtiyaca yönelik ek hedef sistemleri eklenebilir olarak tasarlanmıştır. Her iki poligonumuz atıcıların ihtiyacına yönelik atış şekillerine; ayakta, koşarak, yatarak, diz çökerek uygundur.

  • Atış poligonlarımızda teorik ve  pratik atıcılık eğitimleri, yakın savunma ve silah eğitimleri verilmektedir. Poligonumuzda kendi tabancanız ya da poligonun tabancalarıyla atış imkânı sunulmaktadır.

  • Kurumsal şirketler ve özel organizasyonlara özel atış günleri düzenleyerek kahvaltı eşliğinde atış, atışlı ya da atışsız bitirilebilir engelli koşu parkuru hizmeti sunulmaktadır.

  • Atış poligonlarına Emniyet Genel Müdürlüğü’nün aradığı şartlar karşılandığı takdirde açılış izni verilir. Poligon Atmaca aranan şartları karşılayarak güvenli bir atış hizmeti sunmaktadır.

  • Poligon Atmaca yurtiçi ve yurtdışında standarda uygun 100’ün üzerinde poligon imalatı ile ile Türkiye’nin en çok ve en çeşitli atış poligonu yapan, Aksiyon Poligon Tic. Ltd. Şti. tarafından imal edilmiştir.

HAKKINDA

 
 
 
 

Temel atış eğitimi ve atış severler için poligon hizmetleri

POLİGON ATMACA

  • Facebook
  • Instagram